2020 En Yüksek Faiz Ödeyen Bankalar

0

Bankalar, mevduat hesaplarına çok yüksek oranlarda faiz uygulayabilmektedir. Sizler için 2020 Temmuz ayı Mevduat faiz oranlarını biraraya getirdik. Mevduat hesaplarına uygulanan faiz oranları, genelde kişinin sahip olduğu mevduata göre değişkenlik gösterebiliyor olsa da bazı bankalar mevduat oranı farketmeksiniz, yüksek faiz uygulayabiliyor. Yatırımlarımızı iyi değerlendirmek, elde edebileceğimiz maksimum getiriyi sağlamak için, yüksek faiz almak şart ve bu nedenle bu yazıyı sizlere hazırlıyoruz. Yazımızda en yüksek faiz ödeyen bankalar hakkında bilgi vermekteyiz.

Yüksek Faiz Almak Neden Önemli?

Her zaman için yatırımlarımızı maksimum getiri ile yapmak isteriz. Bir şey için para harcıyorsak ve yatırım yapıyorsak, bunun bize getiriş iiyi seviyelerde olmalıdır, aksi takdirde yapmış olduğumuz yatırım bizi tatmin etmez. Faiz yatırımı da hiçbir risk barındırmadığı için çokça tercih edilen yatırım araçlarından biridir ve yüksek faiz almak, işte bu nedenle çok önemlidir.

En Yüksek Faiz Ödeyen Bankalar Hangileri?

Enpara

En yüksek faiz ödeyen bankalar listemizde ilk sırada Enpara var, yüzde 6,50 faiz oranıyla listemizde en yüksek faizi sunan bankalar arasındadır. Enpara, bildiğiniz gibi herhangi bir eft ve havale ücreti talep etmeden bankacılık işlemlerinizi yürütebilen bir bankadır, bu nedenle de sıkça tercih edilir. Enpara birikimleriniz için yüzde 6 ile yüzde 8 arasında bir faiz ödeyebiliyor, eğer Enpara ile çalışacaksanız, birikimlerinizden bu seviyede bir faiz geliri elde etmek çok kolay.

Enpara’da temel olarak günlük, 32 günlük, 61 günlük, 181 günlük mevduat hesapları var, başka vadelerle hesap açmak pek mümkün değil. Bu vadeler ile hesap açıyor ve faiz geliri elde edebiliyorsunuz. Enpara’da, elde edeceğiniz faiz geliri, ayın enparalısı uygulaması sayesinde de değişebililyor. Ayın enparalısı olan kişiler, yüzde 0,50 daha yüksek faiz alıyor ve bu nedenle getirilerini artırabiliyor, eğer paranızı bir bankada toplamak isterseniz, bu muhakkak enpara olmalıdır.

Fibabanka

Fibabanka da en yüksek faiz ödeyen bankalar arasındadır. 100 bin TL civarında bir mevduat sahibi iseniz, Fibabanka size yıllık yüzde 9,00 oranında faiz ödemesi yapabilmektedir. Sizlerde hemen Fibabanka ile çalışmaya başlayın ve yüksek faiz getirisinden yararlanın. Fibabanka yüksek faiz hesabında değerlendirilecek 100 bin TL civarında bir mevduat, hesap sahibine aylık çok rahat bir şekilde 600-700 TL arasında bir faiz ödemesi yapabilir.

Fibabanka yakın zamanlarda Kiraz adı verilen bir hesap çıkarttı. Bu hesap sayesinde pek çok mevduat müşterisi, Fibabanka ile çalışmaya başladı. Bildiğiniz gibi Fibabanka yüksek faiz ödeyen bir banka ve bu da pek çok mevduat müşterisini Fibabanka ile çalışmaya zorladı.  Sizlerde birikimlerinizi yüksek faiz ile değerlendirmek isterseniz, Fibabanka ile hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

ING Bank

Ing bank’ta müşterilerine yüksek oranda faiz ödeyebilen bir bankadır. Sizlerde Ing Bank ile çalışarak yüksek faiz getirisi elde edebilirsiniz. Ing Bank, minumum yüzde 9,00 faiz oranı ile müşterilerini bekliyor, şimdi hemen sizde Ing Bank’a gelin ve yüksek faiz oranından yararlanın. Ing Bank yeni müşterilerine hoş geldin faizi kapsamında en az yüzde 9,00 faiz ödemesi yapacaktır, müşterilerin daha uzun süre bankada kalması durumunda ise elde edilecek faiz oranı daha yüksek olacaktır.

Vakıfbank

Vakıfbank en yüksek faiz ödeyen bankalar listemizdedir. Söz konusu banka, 100 bin TL’lik bir mevduat için yüzde 8,40 oranında faiz ödemesi yapmayı kabul etmektedir. Sizlerde Vakıfbank ile çalışırsanız, kısa süre içerisinde yüksek faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Vakıfbank böylelikle kısa sürede sizlere yüksek faiz ödeyebilecektir. Vakıfbank ile çalışmanız durumunda günlük olarak elde edeceğiniz faiz getirisi 100 bin TL’lik bir yatırım için yaklaşık 20-25 TL civarıdır.

Yapı Kredi Bankası

 Yapı Kredi bankası da en yüksek faiz ödeyen bankalar listemizde olan bir bankadır. Yüzde 7,75 faiz oranı ile listemize girmeyi başarmışlardır. Bu kadar yüksek faiz oranından herkes yararlanabilir. Sizlerde hemen Yapı Kredi ile çalışmaya başlayın ve sizlere sunulan yüksek faiz oranından hemen yararlanın. Unutmayın, Yapı Kredi bankası her müşterisine bu faiz oranını sunabiliyor, eğer kredi notunuz kötü değilse ve aynı zamanda çok az bir mevduata sahip değilseniz, bankadan yüzde 7,75 yıllık faiz ödemesi alabilirsiniz. Sizlerde böylelikle yüksek faiz oranlarından yararlanabilir ve kısa süre içerisinde Yapı Kredi Bankası ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

CEVAP VER