Bluesky Davetiye Satın Al – Bluesky Davet Kodu

8

Bildiğiniz gibi son zamanların en popüler ve yeni sosyal medya uygulaması, Bluesky sınırlı sayıda kullanıcı ile yayın hayatına geçti ve ancak davetiye ile giriş yapılabiliyor. Gördüğüm kadarıyla davetiyeyi henüz satan bile yok. Çok değerli. Ve çok yoğun bir ilgide var çünkü her kullanıcı sadece 1 kişi davet edebiliyor. Gözüken o ki erken girenlerinde şuan sonra gireceklerden farklı avantajları da olacak gibi. Örneğin kısa veya jenerik kullanıcı adlarını boş yakalamak mümkün olabilir.

Şu an sadece seçkin kişiler ve onların arkadaşları üye gibi bir algı var. Eğer sizde Bluesky davetiye satın almak istiyorsanız aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Dönem dönem kontenjan geliyor ancak çok az sayıda bulunuyor. Eğer baktığınızda varsa kaçırmadan alın derim. Yoksa da arada kontrol edin, stoktayken yakalayabilirsiniz. Her zaman olmuyor ancak ellerinde varsa şuradan alabilirsiniz: https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=17634996

Ancak, Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bluesky projesi üzerinde çalıştıklarını ve geliştirme sürecinin devam ettiğini açıkladı. Muhtemelen Android’e de uygulamanın ne zaman geleceği belirlendiğinde artık üyeliklerde kolaylaşabilir. Bluesky uygulaması, tamamen açık kaynaklı ve merkezi olmayan bir sosyal medya platformu olarak tasarlanıyor. Bu, kullanıcıların kendi verilerini kontrol etmelerine ve platformun gelecekteki yönetiminde söz sahibi olmalarına olanak tanıyacak.

Bluesky henüz tam olarak herkesin kullanıma sunulmadı, ancak yakın gelecekte piyasaya tamamen davetiye kodu olmadan üye olunabilecek şekilde çıkması bekleniyor. Bluesky piyasaya çıktığında, daha adil ve demokratik bir sosyal medya deneyimi sunmayı amaçlayacak.

8 YORUMLAR

  1. 1 Haftadır yorumları ve linki kontrol ediyordum ve sonunda bugün yakaladım. 4 stoğun 1 ini aldım, üye oldum. Teşekkürler. Elime davetiye kodu geldiği zaman buradan satışa sunarım.

CEVAP VER