Clubhouse Takipçi Satın Al

0

Evet bildiğiniz gibi, sisteme girmenin bile çok zor olduğu bu uygulamada artık takipçi satışlarıda başladı. Henüz istenen seviyelerde sayılara ulaşılamasada, 250 adete kadar satış yapılabiliyor. Eğer sizde Clubhouse kullanıcı hesabınıza takipçi satın almak istiyorsanız aşağıdaki linkten sipariş vererek 24 saat içinde takipçilerin hesabınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

https://shopier.com/6376432

Bu link üzerinden 250 adet Clubhouse takipçi satın alabilirsiniz. Yine aşağıdaki linkten ise 100 adet takipçi satın alabilirsiniz.

https://shopier.com/6376534

Fazlasıyla talep olduğu için ve natürel olması adına günlük az miktarlarda satış yapıyorlar. Sipariş aktif olduğunda yani siz sipariş verebildiğinizde şanslısınız diyebiliriz. Zaman zaman satışa kapanıyor çünkü.

Ben kendi hesabıma 100 adet satın alarak denedim ve 4 saatte geldi bütün takipçiler. 250’ye çıkartmak istedim ancak malesef bunu desteklemiyor. Yakında 500 Kişi 1000 TL ücretten yayınlayacaklarını,, o zaman bütün hesaplar yeni olacağı için bu hesaptan alım yapabileceğimi belirttiler.

Eğer sizde Clubhouse takipçisi satın aldıysanız veya almak istiyorsanız yorumlardan tecrübelerinizi ve araştırmalarınızı yazabilirsiniz.

CEVAP VER