Çözüldü – CS GO VAC Oturumunuzu Doğrulayamadı 2020

1

Merhaba arkadaşlar, Şimdi size saatlerce VAC nedir neden hata veriyor vs. anlatmayacağım. Zaten oyuna girmeye çakışıyorsunuz, girmiyor. Üstüne internette çözümde bulamıyorsunuz 🙂

Aynı durumdaydım ve çalışan 1 yol buldum. Aşağıda bulabilirsiniz sizde. Sizden tek bir ricam var. Denedikten sonra oyuna girerse veya girmezse yorum kısmından bana iletinki size ve başkalarına faydalı olabilelim.

Steam penceresinde Çıkış’tan kapatın ve çıkış yapın.
Steam kapandıktan sonra, steam tekrar başlatın.
Steam penceresinde Arkadaşlar/Çevrimdışına Tıklayın ve Çevrimdışı Moda alın.
Stem Yeniden Başlatın.
Steam başlatıldıktan sonra, Steam> Çevrimiçi Olarak> Yeniden Başlat ve Çevrimiçi Olarak Kütüphaneden CS’yi yeniden başlatın ve sorunu tekrar test edin.

22 Nisan 2019 Güncelleme:
Vac sorunlarıyla karşılaşma her ne kadar azalmış olsada sorun ile karşılaşanlar yukarıdaki çözümü uygulamaya devam edebilirler.

8 Nisan 2020 Güncelleme:

Hatanın Yeni adı: CS GO VAC Oyun Oturumunuzu DOĞRULAYAMADI 2020

Geçtiğimiz Pazar günü bu konu hakkında aramalarda ciddi bir yükseliş oldu. Normal ortalama bir günde gelen hite oranla %1600 artış kaydedilmiş. Sanırım buda sistemin belirli günlerde yaptığı bazı değişikliklerden dolayı bizleri bu hatayla karşılaştığını gösteriyor. Bunu daha iyi takip edebilmemiz için lütfen yorumlardan karşılaştığınız sorunu, tarihini ve bulduğunuz çözümü yazınız.

1 YORUM

CEVAP VER