Lordz.io Oyunu Hata Verdiği İçin Kapananlar

5

An error occurred running the Unity content on this page. See your browser JavaScript console for more info. The error was: ‘origin’ is not defined.

Eğer Chrome, Firefox, Internet Explorer browserlarıyla Lordz.IO oyunu oynamaya çalışıyorsanız muhtemelen yukarıda yazdığımız hatayla karşılaşmışsınızdır. Belkide tam büyük bir orduyu yenecekken, belkide daha giriş bile yapmadan bu uyarı yüzünden oyun keyfiniz kaçmış olabilir.

Bu hatayı engellemek için maalesef sizin yapabileceğiniz bir şey yok çünkü oyun Unity altyapısına sahip ve Unity altyapısına sahip oyunlarda bu hatayla sık karşılaşılıyor.

Lordz.io’nun Facebook sayfasından yaptığı habere göre ayın 21’inde sorun düzeltilmiş. Cachelerinizi temizleyerek tekrar giriş yapın diyor ancak bende hatalar çıkmaya devam ediyor.

Eğer sizde de sorunlar devam ediyorsa size söyleyebileceğim tek şey, oyunu Opera Browser ile oynamanız. Diğer browserlara göre çok daha uzun süre sorunsuz oynanabildiğini tecrübe ettim. Ancak er yada geç bu hata yine karşımıza çıkabilir bilginiz olsun.

Eğer sizin bulduğunuz bir yöntem varsa aşağıda yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. crazygames.com gibi veya başka sitelerden oynarsanız daha iyi browser fln hikaye denedim 5 dk olmadı hata verdi yandex opera fln her browser de var bu hata hepsini denedim tek çözüm oyunu başka official olmayan sitelerden oynamak oda sadece geçici bir çözüm 2 – 3 hafta sıkıntısız oynadım ama yine aynı hata geliyor yapmanız gerek oyunun facebook hesabına binlerce mesaj yağdırıp oyuna farklı bir alt yapı gelmesi

  2. The browser could not allocate enough memory for the WebGL content. If you are the developer of this content, try allocating less memory to your WebGL build in the WebGL player settings.
    hatası veriyor ne yapmalıyım

CEVAP VER